Časté dotazy

časté dotazy našich klientů

Pokud tu nenajdete otázku na kterou jste se chtěli zeptat neváhejte nám zavolat nebo napsat email, jsme pro Vás vždy na příjmu a vždy rádi s čýmkoliv pomůžeme.

Dostanu od Vás popel svého mazlíčka?

Tato otázka patří k nejčastějším a pro nás je nejdůležitější. Naši rodinnou firmu jsme založili právě proto, abychom zajistili 100% jistotu, že každému dáme všechen popel z jeho mazlíčka. V každém okamžiku je tělíčko zvířete i popel označeno jménem (to kvůli důstojnosti) a číslem objednávky (z důvodu možné duplicity jmen). Zároveň máme přesnou on-line evidenci – v každý okamžik víme, kde je tělíčko nebo popel Vašeho mazlíčka.

JAK SI MÁM OBJEDNAT VAŠE SLUŽBY?

Nejlepší způsob je vyplnit objednávku na internetu a potom telefonicky dohodneme kdy a kde dojde k předání Vašeho mazlíčka. Můžete nám ho dovézt nebo si pro něho dojedeme k Vám domů či k veterinárnímu lékaři.

Musím vyplnit objednávku na internetu?

Vyplnění objednávky na internetu není nezbytné, je možné udělat objednávku telefonicky nebo osobně v kanceláři ve Strašnicích. Nicméně si myslíme, že lepší způsob pro Vás i nás je vyplnit objednávku na internetu, protože máte čas si v klidu rozmyslet, jaké služby si chcete objednat.

Můžu si u vás objednat euthanasii?

Tuto službu zajišťujeme zejména v Praze a okolí prostřednictvím smluvních veterinárních lékařů. Zavolejte nám a pomůžeme Vám v této těžké chvíli výběrem citlivého a vstřícného veterinárního lékaře a samozřejmě zajistíme následný převoz tak, abyste se stihli rozloučit.

Mohu se u Vás v kanceláři stavit kdykoliv?

Jsme Vám k dispozici nonstop – 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Protože v té době také jezdíme pro Vaše mazlíčky, provádíme obřady a kremace s účastí, nemůžeme zaručit, že budeme v kanceláři. Zaručujeme Vám, že na telefonu 733 739 000 se Vám vždy budeme věnovat a dohodneme si s Vámi schůzku v kanceláři. Proto nás prosím vždy kontaktujte nejprve telefonicky.

Kdy si pro kočičku dojedete?

Pro Vašeho mazlíčka si dojedeme obvykle do dvou hodin, nejpozději však v den, kdy si odvoz objednáte. Čas závisí zejména na vzdálenosti od Prahy.

Kdy musím zaplatit kremaci?

Úhradu za Vámi objednané služby můžete provést převodem na základě potvrzení, které dostanete po vyplnění objednávky. Dále je možné platit při převzetí zvířátka v hotovosti nebo v kanceláři i kartou. Celá částka musí být uhrazena před předáním urničky.

Jaká potřebujete potvrzení?

Potřebujeme mít potvrzeno, že Váš mazlíček byl řádně očkován, nikoho nezranil a neměl vážnou infekční chorobu. To můžete doložit zprávou od veterináře nebo čestným prohlášením, které je součástí objednávky.

Jak je možné se s pejskem rozloučit?

Rozloučení je možné v naší obřadní síni ve Strašnicích. Objednat rozloučení je možné pouze telefonicky nebo osobně, abychom mohli dohodnout termín a podmínky tak, aby Vám to nejlépe vyhovovalo.

Je možné být přítomen u kremace?

Ano, je to možné. Na základě našich zkušeností Vám to nedoporučujeme. Myslíme si, že je lepší si pamatovat svého mazlíčka plného života. Účast při kremaci a další služby je možné objednat telefonicky nebo osobně, abychom s Vámi mohli upřesnit termín.

Máte příplatky za pozdní hodiny?

Jsme Vám k dispozici nonstop, 24 hodin denně i o víkendech a svátcích. O víkendech a svátcích žádné příplatky neúčtujeme. Jediný příplatek, který máme je za přijetí nebo odvoz zvířátka v nočních hodinách mezi desátou večer a osmé ráno.